Hokejový útočník Jaromír Jágr v KHL zazářil v druhém zápase za sebou. Poté, co v pondělí pomohl dvěma přihrávkami Omsku k výhře nad druhým nejlepším celkem souteže Ufou, dnes zničil Novosibirsk. K vítězství Omsku 4:2 přispěl dvěma přesnými trefami a asistencí.

Jágr s Omskem má za sebou víkendovou nepříjemnost v podobě bitky s Čechovem. Utkání, které skončilo po rvačce, do níž se zapojil i Jágr, kontumací, jako by nastartovalo Jágra i celý Avangard.

Jágr se aktivně pral, ukázal záznam - VIDEO ZDE

Oba góly i přihrávku stihl Jágr během prvních šestnácti minut. Ve druhé třetině však stačilo 31 sekund a dvě branky Dmitrije Tarasova duel zdramatizovaly. Omsk ale vedení ještě do přestávky pojistil a vítězství už udržel. Český útočník si tak vylepšil statistiky v KHL na 32 bodů za 16 gólů a stejný počet asistencí.