Jaromír Jágr přispěl v dnešním zápasu Kontinentální hokejové ligy dvěma góly a jednou asistencí k výhře Omsku 4:1 nad Chabarovskem. V šesti posledních utkáních nasbíral český reprezentační útočník celkem 13 bodů.

Člen olympijského týmu, který během únorového turnaje ve Vancouveru oslaví 38. narozeniny, zaznamenal v sezoně už 21 branek. Dotáhl se tím na nejlepšího českého střelce v KHL Pavla Brendla z Torpeda Nižnij Novgorod. V celé soutěži jsou lepší jen tři hokejisté, s 27 góly vede Slovák Marcel Hossa z Dinama Riga.

Po nerozhodné první třetině vzal Jágr režii zápasu do svých rukou. Po necelé půlminutě hry v druhém dějství vstřelil vítězný gól na 2:1, v přesilovce pak přihrál na třetí branku Babčukovi. Skóre pak český útočník uzavřel v další početní výhodě, tentokrát pouhých 13 vteřin po zahájení závěrečné třetiny.