James Murdoch zřejmě míří do dost těžkého problému. Jeho už druhá výpověď před poslanci britského parlamentu sice ještě nedosahuje kvalit Martina Kocourka, ale pan Murdoch taky zřejmě nevypovídal naposledy...

Takže v zaniklém News Of The World věděli o ilegálních odposleších úplně všichni, protože už v roce 2008 o tom redakcí kolovaly interní e-maily. Pan Murdoch mladší věděl o e-mailu, který se týkal odposlechů, ale nikdy ho nečetl a vůbec netušil, že by se mohl týkat odposlechů, abychom to tak shrnuli.

Anketní otázka: Za co pokárá tatínek Rupert syna Jamese víc: za to, že nevěděl, co se mu děje v domě, nebo že ani neumí lhát jako opravdový Murdoch?

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru