Co soudíte o rozhodnutí Petra Nečase nepřipojit se k rozpočtové smlouvě EU?

Co soudíte o rozhodnutí Petra Nečase nepřipojit se k rozpočtové smlouvě EU?

Daniel Kvasnička
Daniel Kvasnička
farář
Petr Nečas nerozhodl sám, ale bral politické ohledy a doplatí na ně. A rozhodl sám, ne za mne a žel na něj doplatíme všichni. Třeba ještě...
Markéta Hejkalová
Markéta Hejkalová
spisovatelka
Je lichotivé být "na jedné lodi" s Velkou Británií, ale co když se loď potopí? Hodí nám ti, které jsme nechali na břehu, záchranné lano?
Radkin Honzák
Radkin Honzák
psychiatr
„Proto říkám, že lidi jsou chybující, že se mejlejí, ať je učenej, nebo pitomej, nevzdělanej blbec. Mejlejí se i ministři.“ Josef Švejk
Ivan Derer
Ivan Derer
bloger
Co soudím o rozhodnutí Václava Klause nepřipojit se k rozpočtové smlouvě EU? Dalo se očekávat. Nenechme si přeci ukrást naši svobodu krást.
Miloš Urban
Miloš Urban
spisovatel
Předseda vlády si (a nám) uřízl ostudu jako hrom, ale odneseme to všichni. Takhle nás vydělovat z unie je blud vskutku klausovského ražení.
Tomáš Vrba
Tomáš Vrba
překladatel a editor
Premiér hazarduje s věrohodností vlastní země. Argumentuje chatrně, jako adolescent, který neví, co chce, nikoli jako sebevědomý státník.
Adriana Krnáčová
Adriana Krnáčová
pražská primátorka
Rozhodnutím pana premiéra již delší dobu nerozumím, odůvodnění je zvláštní. Člověk ale nemusí všemu rozumět. Asi.
Helena Illnerová
Helena Illnerová
biochemička
Rozhodnutí mě mrzí. Sami se o rozpočtovou kázeň snažíme a je i v našem zájmu, aby se o ni snažila celá Evropa. Tak proč jsme se nepřipojili?
Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru