Co o české politice, společnosti a médiích ukázal soud s Vítem Bártou?

Co o české politice a médiích ukázal soud s Vítem Bártou?

Marek Vácha
Marek Vácha
kněz a přírodovědec
VV mají v březnu 2012 podporu neuvěřitelných 2,3% - to je zhruba každý padesátý občan. Už opravdu nevím, co víc se ještě musí stát.
Stanislav Komárek
Stanislav Komárek
biolog a filosof
Je to do hloubi duše otřesné a slizké. V rámci "demokratizace" technických možností nás nenahrává dnes StB, ale všichni všechny, aspoň místy
Zbyněk Vybíral
Zbyněk Vybíral
psycholog
Jací lidé chtějí do politiky: nízcí, s velkými egy, slabí, ambiciózní, bez skrupulí, lháři, hloupí. Jen doufám, že mají i své dobré stránky.
Jan  Urban
Jan Urban
novinář
Kromě trapnosti politické "elity" neukázal nic nového. Nadějí je, že by se politici mohli alespoň nějakou dobu takového ztrapnění bát.
Marek  Pokorný
Marek Pokorný
kurátor a kritik
Všechno, co o ní už víme.
Radkin Honzák
Radkin Honzák
psychiatr
Byl jsem týden bez jakékoliv komunikace se světem a předpokládám, že se nic zásadního nestalo. Je to úžasný pocit. Doporučuji všem. A déle!
Daniel Kvasnička
Daniel Kvasnička
farář
Právě že nic. Média odvedla svou práci, nečekám jinou. A na nějaké vůdce na Hradě či pod ním teprve čekám. Tohle je parta komiků.
Ivan Štampach
Ivan Štampach
religionista
Ukázalo se, že honba za senzací v zájmu prodejnosti trvá a nepřiznaná ideologická autocenzura nepřestává.
Adriana Krnáčová
Adriana Krnáčová
pražská primátorka
Že si sponzoři konceptu "vražme jim tam klín" vybrali patlaly a neumětely s podivným výkladem integrity, a že jsou před soudem je posun.
Ivan Derer
Ivan Derer
bloger
Doufám, že už je to dno českého mediálně-politického bizáru. A k tomu sliz, který znám z Brazílie. Plačící politik, přistižený při korupci.
Lenka Lindaurová
Lenka Lindaurová
nezávislá kritička a kurátorka vizuálního umění
Že tady na prvních místech jsou vždy gauneři.
Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru