Fronty na nový iPad. Jde jen o módní výstřelek?

Je iPad technologický převrat, nebo jen módní hračka?

Marek Vácha
Marek Vácha
kněz a přírodovědec
iPad mám pro přednášky a studium, chci-li, mohu učit studenty to, co se učilo včera na různých světových univerzitách. Výborná věc!
Tomáš Vrba
Tomáš Vrba
překladatel a editor
Nejde o nějaký iPad, ale o to, nakolik bude Apple cítit odpovědnost za civilizaci, kterou svým ohromným vlivem vytváří.
Adriana Krnáčová
Adriana Krnáčová
pražská primátorka
Koordinuji několik projektů najednou, potřebuji být na různých místech připojena a získávat informace. Ipad je užitečným pomocníkem.
Miloš Urban
Miloš Urban
spisovatel
Technologický převrat, módní hračka a vítězství marketingu. Nikdo to moc nepotřebuje, ale když to všichni mají, já mezi nimi nemůžu chybět.
Vladimír Franz
Vladimír Franz
skladatel a malíř
Tento termín mi vůbec nic neříká. Ptejte se, prosím, na NORMÁLNÍ věci. Je jich dost!
Markéta Hejkalová
Markéta Hejkalová
spisovatelka
Nevím. Převrat? To asi ne. Čím se liší od notebooku, kromě uživatelského komfortu? Hračka, pomocník, žrout času... jak kdy a jak pro koho.
Daniel Kvasnička
Daniel Kvasnička
farář
Fronty moc nechápu. Skvělý užitek vychutnávám až když se prokáže kvalita. IPad už obstál, jen chápu, že si jej každý zatím dopřát nemůže.
Radkin Honzák
Radkin Honzák
psychiatr
Pro stejně smýšlející: Upřímně přiznám, že vůbec nevím, jak to zařízení vypadá, k čemu je užitečné a kdyby mi je nabízeli, nechci! A žiju.
Ivan Derer
Ivan Derer
bloger
iPad, ale i čtečky atd. jsou převratný věci, který snížej spotřebu papíru na světě a udržej lidi u čtení a učení. Ty fronty jsou k smíchu.
Stanislav Komárek
Stanislav Komárek
biolog a filosof
Myslím, že je to něco, co se ujme...
Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru