Váhám, co je tento týden obtížnější: být fanouškem Arsenalu, nebo voličem, či dokonce členem ODS? Ten první pocit znám důkladně, a proto si trochu dokážu představit, co zažívají ti druzí zmínění.

Na první místo v lize, kde jsme kdysi taky bývali, ztrácíme zhruba stejně bodů jako ODS v průzkumech. Dohnat se to prakticky nedá a ani o tom nemluvíme, aby si někdo nemyslel, že jsme se zbláznili.

Už strašně dlouho jsme nic nevyhráli a s velkou pravděpodobností se nám to nepovede mnoho dalších let. Rok od roku je to horší. Už když jdeme na zápas, tušíme, že to stejně nemůže dopadnout dobře, takže se vlastně jen utěšujeme, že když náhodou neprohrajeme, budeme příjemně překvapeni.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pavel Bém, Pavel Suchánek nebo Boris Šťastný stále hrají naplno a mluví. A mluví. A mluví a nic a nikdo je nedokáže zastavit. Jejich synchronizované vystoupení na téma rušení anonymních akcií by se, odhaduji, dalo přirovnat k sobotní porážce Arsenalu Blackburnem: pocit studu a přání, aby to, co vidíte na obrazovce, nebyla pravda.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru