Vážený pane poslanče Béme, vážený pane doktore Janoušku, dovolte mi, abych se vám oběma v této chvíli za sebe, a věřím, že i za řadu svých kolegů, upřímně omluvil.

Kdyby to šlo, rád bych Vás oba požádal, zda byste se nemohli znovu vrátit do svých někdejších funkcí primátora a jeho manažera. Musím totiž připustit, že za vašeho působení na magistrátu a v přilehlých barech zažilo naše hlavní město zcela nebývalý rozmach provázený vzestupem životní úrovně jeho obyvatel, například vás dvou.

A navíc, co je nejdůležitější, nikdy, a to bych rád podtrhl, skutečně NIKDY - na rozdíl ode dneška - nedošlo k nejmenším pochybnostem o legálnosti vašich kroků. Vím, že k tomu nebylo po celé ty roky daleko, někdo možná dokonce nechápe, jak se ještě můžete pohybovat na svobodě, případně se vůbec ukazovat na veřejnosti, ale já těmto hlasům odmítám naslouchat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru