Do Poslanecké sněmovny se v předčasných volbách dostalo sedm stran. Jsou mezi nimi dvě zcela nová uskupení: ANO podnikatele Andreje Babiše a Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury. Zavedené strany většinou ztratily.

Co říkáte výsledkům voleb? Dokážete je vyjádřit jedním slovem? V aplikaci serveru IHNED.cz můžete napsat, co si o výsledcích myslíte. Můžete si buď vybrat z nabídky slov to, které nejlépe reprezentuje váš názor, nebo klikněte na možnost „přidat slovo" a zadejte vlastní. (Redakce si vyhrazuje právo vyřadit vulgární výrazy.) 

 


V předvolební anketě jste mohli popsat důvody, proč jsou pro vás jednotlivé strany nepřijatelné. Její výsledky najdete ZDE.

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru