Do Poslanecké sněmovny se v předčasných volbách dostalo sedm stran. Jsou mezi nimi dvě zcela nová uskupení: ANO podnikatele Andreje Babiše a Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury. Zavedené strany většinou ztratily.

Co říkáte výsledkům voleb? Dokážete je vyjádřit jedním slovem? V aplikaci serveru IHNED.cz můžete napsat, co si o výsledcích myslíte. Můžete si buď vybrat z nabídky slov to, které nejlépe reprezentuje váš názor, nebo klikněte na možnost „přidat slovo" a zadejte vlastní. (Redakce si vyhrazuje právo vyřadit vulgární výrazy.) 

 


V předvolební anketě jste mohli popsat důvody, proč jsou pro vás jednotlivé strany nepřijatelné. Její výsledky najdete ZDE.

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru