Vážený pane Němečku!

Chci Vás pochválit za Váš boj proti zákazu kouření v hospodách. I když jste socan, správně chápete, že SOUKROMÁ hospoda je mé SOUKROMÉ vlastnictví a můžu si s ním dělat, co chci, a žádní pitomí antikuřáci mi do toho nemají co kecat.

Jestli jste za to něco dostal, nebo ne, to je Vaše věc. Vždyť i politika je přece v první řadě byznys, tak byste byl vůl, kdybyste nevyužil příležitosti. Byznys je to i pro hospody. Ne každý vaří jako Pohlreich, aby si mohl dovolit nekuřáckou restauraci. Navíc všichni vědí, že kouření prospívá státnímu důchodovému účtu i ziskům podnikatelů v oboru pohřebnictví, takže udržuje zaměstnanost a celou ekonomiku nad vodou. Kouřit je vlastenecká povinnost.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nekouření je nebezpečná věc, která se šíří jako mor. Čím víc se nekouří, tím víc si na to lidi zvykají a chtějí to. Tyhle antikuřácké myšlenky k nám pronikají z ciziny. Jestli to bude pokračovat, musíte vyhlásit stav ohrožení státu a uzavřít hranice.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru