Transformace patří mezi nejčastější současná témata šéfů firem napříč obory − dotkneme se jí snad při každé diskusi, kterou s nimi vedu. Velkou výzvu pro všechny podniky představuje globalizace, řada firem se snaží vyrovnat s rostoucím tempem inovací a neustálým přílivem nových technologií, které jsou často velmi disruptivní a zcela mění věci, jež jsme považovali za dané. Bavíme se o zvyšující se nové konkurenci a zcela nových obchodních modelech, které se objevují. Manažeři, ale i zaměstnanci se potřebují naučit to, jak zvládat rostoucí tlak, výzvy a neustálé změny a jak vytvořit ve firmě novou kulturu.

V článku se dále dozvíte

  • Lidé dokážou neuvěřitelné věci a splní jakýkoliv cíl, když sdílí stejnou vizi.
  • Důležité je, aby zaměstnanci dokázali ve firemní vizi najít i vizi sami pro sebe.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru