Do českého fotbalu se po letech v ústraní vrací velký hráč. Pavel Zíka stál jako agent za kariérami a stamilionovými přestupy mnoha českých hvězd. Dal si pauzu a teď je zpět. A rozhodně nemíní sedět v koutě a sbírat drobečky.

"Kdybych nevěřil, že český fotbal nemůže opět rozvinout potenciál, jaký tu byl před pár lety, tak bych se nevracel, to mi věřte," říká muž, který má v plánu oživit staré časy a dát jim novou dynamiku.

V článku se dále dozvíte

  • Pavel Zíka stál jako agent za kariérami a stamilionovými přestupy mnoha českých hvězd včetně Petra Čecha. Po čtyřleté pauze se vrací.
  • Chce vybudovat velkou firmu, která nebude řešit jen fotbal a transfery, ale i jiné sporty či pořádání vlastních akcí.
  • Zíka naznačuje, že jeho nová agentura by mohla mít v zádech i zahraniční investory.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru