Víte, kolik jste za poslední měsíc zhlédli videí? Vsadil bych se, že desítky, možná stovky. S tímto druhem obsahu se v posledním roce dostáváme do kontaktu ve stále více oblastech.

Jedním z příkladů je prodej, kde videa ovlivňují marketing i chování zákazníků. Ti se často rozhodují, jakému zboží dají přednost, až podle produktového videa. A tím to nekončí. Když potřebujete věc sestavit, místo čtení návodu si můžete pustit instruktážní film. Obrovská změna se odehrává i v reklamě. Marketingový rozpočet najednou přesouváme úplně do nové oblasti a přemýšlíme, zda mladé lidi neoslovovat formou videa na sociálních sítích spíš než v televizi.

V článku se dále dozvíte

  • Video se stává součástí každodenního života a mění chování firem i zákazníků.
  • Streamovací služby vytlačují stahování hudby zdarma a to samé se dá čekat i u videa.
  • Čím dál větší podíl má video i na internetovém provozu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru