Expředseda ODS Václav Klaus sice ve čtvrtek usedne ke slavnostní večeři s dalšími představiteli jeho dřívější mateřské strany u příležitosti 25 let existence, žádné vřelé proslovy ovšem nelze čekat. Je zjevné, že nynější vedení a dřívější dlouholetý předseda se vydali na zcela rozdílné cesty a jejich propojení je v nedohlednu.

"Dnes máme svou vlastní politiku. A jestli si někdo myslí, že by to dělal lépe než my, ať to někde předvede, ale my jedeme svou cestou," prohlašuje diplomaticky nynější předseda ODS Petr Fiala.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.