Třída je tu trochu prázdnější než obvykle. Jsou v ní jen tři lavice a napsat na tabuli jména všech žáků trvá okamžik. "Dobré ráno Anjo, Barčo, Leo, Dádo, Daníku, Matěji," hlásí nápis i s havlovským srdíčkem na konci. Šest dětí a dvě mladé dámy sedí v kruhu na zemi a vytváří námět obrazu. Starobylý koráb má napnuté plachty a k němu je přilepená řada dětských postav. "První den jsme se na loď poznání nalodili a teď se musíme dozvědět, kam plujeme," vysvětluje učitelka i ředitelka nové pardubické Základní školy v pohybu Lenka Fialová.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.