Přes Česko se valí další vlna lidí. Tentokrát však z opačného směru. Do České republiky dorazí poutníci, kteří se účastní pochodu s názvem Civil March for Aleppo. Jeho cílem je upozornit na zločiny proti syrskému civilnímu obyvatelstvu a vyzvat vlády světa k jejich zastavení. Poutníci, kteří vyrazili 26. prosince z Berlína, dorazí do Prahy 15. ledna a mají v plánu dojít až do syrského Aleppa.

Kdo v naší zemi strávil posledních dvacet let, měl by mít po ruce řadu již zlidovělých protiargumentů. Jsou to naivní blázni, kteří nežijí v reálném světě. Snílci, kteří si myslí, že něco změní. Mluví o lidských právech, když války jsou vedeny mezinárodními politickými a ekonomickými zájmy. Sní o mírovém světě, když přitom mír musí být dobyt a udržován násilím. Pochodují, místo aby dělali něco skutečného. S bílou vlajkou proti kalašnikovu. A komu tím prospějete!?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru