Britští sváteční řidiči nyní mohou na pojištění svého vozu výrazně ušetřit. Skotský start-up Cuvva totiž začal nabízet zcela nový druh pojištění automobilů. 

Firma, která byla založena teprve před dvěma lety, využila mezeru na trhu a cílí především na řidiče žijící ve městech, kteří své auto používají velmi málo. Pro ně jsou současné podmínky pojišťoven nevýhodné a pojištění zbytečně drahé. Díky nové aplikaci si tak mohou nový vůz pojistit i třeba jen na hodinu. Ročně jim takové pojištění může ušetřit až tisíc liber (asi 31 300 korun).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.