Před volbou předsedy ČSSD se všichni kandidáti shodovali v jednom: strana se už nesmí veřejně hádat. Jan Hamáček, který nakonec vyhrál, prohlásil: "Za hlavní úkol nového předsedy považuji nutnost přivést představitele názorových proudů k jednomu stolu a trpělivou diskusí dosáhnout toho, že navenek budeme vystupovat jednotně." Trefa, potlesk v sále.

Uplynul měsíc, a co vidíme? Jan Hamáček a Jiří Zimola jednají s Andrejem Babišem o vládě, vcelku se u toho potí a tu najednou celý senátorský klub ČSSD, čítající 24 členů, vystoupí a řekne: "Ne, s Babišem ani náhodou, nedá se mu věřit!". Načež Hamáček uraženě prohlásí, že senátorům "nerozumí", a Zimola, že jsou "odtržení od reality". To je tedy stranická jednota jaksepatří.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.