Svými výroky o výrobě chemické látky „novičok“ a „lhaní si do vlastní kapsy“, přivedl prezident Miloš Zeman Českou republiku do prekérní pozice: buď se jeho ústy přihlásila ke spoluzodpovědnosti za něco, co jsme nemohli udělat, protože látku, kterou se útočilo, nemáme. Nebo do pozice diletantů, kteří popírají sami sebe a hloupě zveřejňují své schopnosti obrany, za které ale zároveň ručí a kultivují je i pro spojence v NATO a EU na specializovaném pracovišti. Ať již pro případ války, vojenského napadení, nebo pro případ teroristického útoku například na olympiádu nebo summit státníků, kam naši chemici bývají pozváni.

V článku se dále dozvíte

  • Zemanovy výroky o údajné výrobě novičoku výrazně poškodily Českou republiku.
  • Prezident není ze své činnosti poškozující stát odpovědný.
  • Z toho neplyne, že odpovědní nejsme my ostatní, na které jeho činy dopadají.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.