Následující rada je určena jen těm, kterým prezident Miloš Zeman vadí. Ti, kterým vyhovuje, že na Hradě sedí pomstychtivý, arogantní a zlý stařík bez kultury, bez sociální inteligence, zato s obdivem k autokratům a alkoholu, ti číst nemusejí. Mají na svůj postoj plné právo, každý jsme nějaký a není smyslem těchto řádek někomu napravovat jeho schopnost vnímat realitu nebo snad bourat jeho hodnotový žebříček.

Následující rada je jen pro ty z nás, které zlobí, že prezident tam moc lže, uráží a všemožně se snaží štvát jedny lidi proti druhým lidem. Tedy přesněji, pro ty z nás, kterým tohle vadí, ale zároveň se nikdy neudržíme a neustále na to reagujeme. Píšeme o tom do médií nebo tam o tom mluvíme, stěžujeme si na facebucích a v hospodách a kazíme si tím divným člověkem dokonce i rodinné večery doma.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru