Okamura měl pravdu, vy sluníčkářská sebranko, teď je to konečně vidět! A Konvička taky! Varovali nás před migranty, kteří tu budou páchat teroristické činy, najíždět autem do lidí a jinak útočit na infrastrukturu, a je to tu! Před soudem stojí obžalovaný z terorismu. Sami vidíte: souvisel jeho útok s muslimy? Souvisel! Bylo to nebezpečné? Bylo! Tak kdo měl pravdu, ha?

Okamura s Konvičkou, a nejen tihle dva, varovali před blížícím se nebezpečím tak mocně, až vyděsili i sami sebe a začali vidět muslimy a teroristy za každým bukem. Tedy Okamura ani tak moc ne, tomu jsou migranti ukradení, ten chce jen svůj výtah do politiky. Ale ten zbytek tak dlouho hovořil o nebezpečí, až mu sám uvěřil.

Třeba výše zmíněný pan Balda, obžalovaný z teroristického útoku na železnici, dokonce ve snech vídal migranty, kteří se sem valí ve vlacích a jdou znásilňovat ženy. Jestli se mu ve snu zdál i nápis "SDÍLEJTE, NEŽ TO SMAŽOU!!!!! TOTO PŘED NÁMI MÉDIA CHTĚJÍ UTAJIT!!!!" a logo Sputniku, to u soudu neupřesnil.

Podle jeho výpovědi za to vlastně mohou média, v nichž viděl zmíněné hordy migrantů, a prášky na krevní tlak. Tak proč ne, že. Takový Jan Kavan taky neřídil "nametený", ale mazal si před jízdou zátylek Alpou, proto to v autě čpělo jako v lihovaru, a pan Rokytka byl na rautu otráven zákeřnými sluníčkáři. Ostatně každý obžalovaný má před soudem právo povídat, co chce, a hájit se jakýmkoli způsobem.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru