Je přesná. Věcná a umírněná. V gestech, ve volbě výrazů či formulací a koneckonců i ve způsobu vystupování. To všechno se dá od soudkyně očekávat. V případě Ivany Hrdličkové, která je nyní nejvýše postavenou českou právničkou ve světě, však překvapuje její vstřícnost a neokázalost. Možná právě tyto vlastnosti ji dovedly až do Haagu a do čela mezinárodního tribunálu. Je to tak? Nad položenou otázkou na chvíli zaváhá a pak se usměje: "Kolegové soudci, kteří pro mě při první volbě zvedli ruku, mi řekli, že mám schopnost se domluvit se všemi, a dokonce je přimět, aby hovořili spolu navzájem."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.