Těšili jsme se málem na desítky nových programů pro přesně definované cílové skupiny, které nabourají zavedené pořádky a zhruba šedesátiprocentní podíl Novy s Primou. Nejčastěji používaný titulek těch časů zněl "Blíží se revoluce v televizním éteru".
Výsledky jsou dnes zcela průzračné: Nova s Primou jsou s přehledem na svém, respektive si ještě polepšily a jedinou novou televizí, která dokázala strčit nohu do dveří, je TV Barrandov, jejíž relativní divácký úspěch je postaven na dostatečně velkých skupinách nostalgiků a ironiků, kteří jsou schopni konzumovat komunistické seriály o mužích a ženách na radnici či za pultem.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden v komentářích HN
Máte zájem o informace v širších souvislostech?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru