Václav Klaus, prezident

Byl to on, kdo mě přizval do rodícího se Občanského fóra... Svou hlubokou účast jsem již osobně vyjádřil paní Dagmar Havlové a budu s ní nadále v kontaktu. Na Pražském hradě bude od pondělních deseti hodin budou vystaveny kondolenční knihy.


Petr Nečas, premiér

Jsem tím lidsky zasažen. Udělal pro tuto zemi strašně moc. Byl symbolem i tváří naší republiky navenek.


Madeleine Albrightová, bývalá ministryně zahraničí USA

Václav Havel byl jednou z největších osobností 20. století. Není lepší příklad člověka, který bojoval za svobodu svým morálním charakterem. Všechny jeho návštěvy v USA se těšily obrovské pozornosti. 


Barack Obama, prezident USA

Václav Havel byl přítelem Ameriky a nás všech, kteří usilujeme o svobodu a důstojnost. Jeho slova se budou ještě dlouho ozývat.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru