Rok 2011 přinesl celou řadu článků a událostí, které čtenáře zaujaly natolik, že si je začali hromadně přeposílat po sociální síti Facebook.

Mezi nejsdílenějšími články letošního roku je text Josefa Boušky o zablokovaném odboráři Zavadilovi, motivační video pro vysokoškoláky ze státní dílny nebo infografika mapující propletenost českého byznysu a politiky. Podívejte se na výběr těch nejsdílenějších a nejzajímavějších materiálů IHNED.cz:

Začátkem června se v zahraniční rubrice stalo hitem video, ve kterém ruská moderátorka čte tak bizarní zprávu, že se pokaždé rozesměje. Není divu, přečíst titulek "Kanadská policie našla třináct medvědů černých, jednoho velkého psa, vietnamské prasátko a mývala, jak hlídali pole marihuany" s kamennou tváří určitě není jednoduché.

Infografika Petra Honzejka mapující hustě propletené vztahy českých politických a ekonomických špiček nevyvolala pobavení a smích, ale spíše překvapení, pobouření a znechucení.  V centru celé mapy s nitkami napojenými na všechny politické strany se nacházel dnes již bývalý generální ředitel státní enrgetické firmy ČEZ Martin Roman.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru