Ouvertura: Kustod fotbalové reprezentace Jaroslav John je podezřelý, že se svým společníkem ukradl 17. prosince nedaleko svého pracoviště na Strahově - bagr. Ano, BAGR. Policii o dva dny později vysvětloval, že ho potřeboval na "vykopání kanalizace".

Omlouvám se, ale myslím, že letos už nic vtipnějšího napsat nikdy nedokážu. Konec ouvertury.

Takže se musím vrátit ke starým jistotám, jako je Tomio Okamura, o němž jsem tu psal už několikrát, nijak zvlášť pochvalně, a proto nastal čas vzít ho pro jednou pod ochranu. Protože z mudrování Tomia Okamury je možné dělat si legraci poměrně bezpracně (proto to taky dělám) a taky je myslím pravda, že je to populista, schopný říct cokoliv kdykoliv.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru