Z jakého důvodu jste pozval dne 29. března 2011 na jednání k sobě do bytu poslance Jaroslava Škárku?

Jmenuji se Vít Bárta. Mé číslo je 01. Ověřte si to na ústředně ABL. Žádám statut politického vězně. Odmítám vypovídat a přijímat stravu s výjimkou těžkého červeného vína.

Pan Škárka tvrdí, že jste se sešli na vaši žádost ve vašem bytě, což podle něj může potvrdit všech sedmadvacet bezpečnostních kamer, které jsou tam nainstalovány.

Nepamatuji se. Neznám člověka jménem Škárka. Kromě toho mi dluží půl milionu korun.

Jak jste panu Škárkovi předal peníze, které vám nyní dluží?

Nepamatuji se, že bych panu Škárkovi půjčoval jakékoliv peníze, které mi teď dluží.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru