Nejen že zákazníci mobilních operátorů v Česku musí za telekomunikační služby platit vyšší ceny, než jsou běžné v zahraničí, navíc musí snášet neuctivé jednání a mnohá nedopatření nebo dokonce záměrně navýšené účty.
 
Právě fakturace neobjednaných služeb, změny v tarifech bez upozornění klienta nebo chaos v komunikaci jsou jedny z nejčastějších příkoří, která uživatelé mobilních služeb musí snášet. Čtenáři IHNED.cz se podělili s některými špatnými zkušenostmi, které s operátory měli.

Luboš z Prahy radí, že je potřeba pozorně kontrolovat jednotlivé položky na faktuře: „Ve Vodafonu se mi neustále snaží do faktur podstrkovat věci, které jsem nechtěl, maskují to za různé věci jako dopočet z předchozího období nebo jak tomu říkají. Chce to kontrolovat, pořád jim vyhrožovat, že odejdete a pak se dá ledasco.“

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru