Takže, co všechno už jsme se z těch báječných let dopravního podniku pod Martinem Dvořákem dozvěděli: Miliardová Opencard. Sedmnáct halířů za tištěnou jízdenku na Panenské ostrovy. Velkorysé nákupy autobusů. Placení patentu na koukání do zdi v metru...

Vzhledem k omezenému rozsahu tohoto textu je třeba výčet ukončit. A položit si otázku, jak to všechno souvisí třeba s pozoruhodným a pochopitelně maximálně složitým obchodem Dvořákovy maminky s advokátní kanceláří Šachta a partneři.

Jistě, je samozřejmě možné, že je vše naprosto nijak. Jen je těch náhod už trochu moc, stejně jako je trochu moc všech těch neobvyklých obchodů dopravního podniku v letech, kdy jej Martin Dvořák řídil.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru