Brangelina české politiky, tedy manželé Paroubkovi, se po jistém útlumu znovu pustili do mediální ofenzivy. Paní Petra se rozepsala na téma prezidentská volba a všeobecné spiknutí, což je vcelku dost obtížně reprodukovatelné dílko, a její choť se konečně dočkal vyvážené mediální prezentace své osoby, po níž vždy volal.

A to na stránkách Ústeckého deníku, jemuž děkujeme za ukázku, jak vypadá taková pozitivní žurnalistika o výletu bývalého premiéra s dětmi z dětského domova v Krásné Lípě do Prahy: "Protože řada z více než dvaceti dětí nikdy nebyla v některém z populárních fastfood řetězců, Jiří Paroubek děti a jejich vychovatele nejprve pozval na oběd do obchodního centra Palladium. Posléze všichni společně navštívili oblíbený muzikál Kleopatra v pražském divadle Broadway. Dětem se, soudě podle úsměvů na tvářích, výlet líbil."

Konec citátu. To vše doplněné fotkou pohotově dodanou mluvčím Paroubkovy strany NS-LEV 21 Tomášem Sazimou.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru