Celé Brno je na nohou. Šály s logy největšího českého provozovatele hazardu, KAJOT, vlají po šalinách, legendární chorál „tak jsme teplí, no a co-o-o, Brno – Kometa“ se ozývá jako jeden muž z 11tisícihlavého davu na náměstí Svobody. Kometa se dostala po několika desítkách let do finále a ke svým 11 dosavadním titulům – což je mimochodem pro Brno magické číslo, protože 11 členů má rada města Brna, 11 cel je na Špilberku a 11. 11. se narodil primátor tohoto města – se chystá přidat titul dvanáctý.

Za výsledky hokejové Komety ale nestojí ani tak výkony samotných borců na ledě jako úspěchy brněnských gamblerů. Bez jejich excelentních výkonů v průběhu celé sezony by KAJOT, majitel většiny automatů v Brně a současně hlavní sponzor Komety, nemohl tak štědře hokej podporovat. Za žádným jiným týmem nestojí zástupy statisíců gamblerů ochotných kdykoliv naházet do automatů cokoliv, a to včetně financí svých, manželky, babičky, firmy nebo klidně i peníze úplně cizích lidí.

Vyšli jsme s mikrofónem do brněnských ulic a v hernách, které jsou v Brně v každém jedenáctém domě, jsme udělali bleskovou anketu:

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru