Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu žádostí policie o vydání poslanců k trestnímu stíhání vydává předsedkyně Poslanecké sněmovny po konzultaci s poslaneckými kluby toto opatření.

Předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová přijímá žádosti o vydání ve své kanceláři každý pracovní den sněmovny, od úterý do čtvrtka, v úředních hodinách od devíti do půl šesté.

Vzhledem k předpokládanému zájmu se příslušníkům Policie České republiky doporučuje, aby si ve vrátnici sněmovny vyzvedli u automatu lísteček se svým pořadovým číslem a pozorně pak sledovali na tabuli své průběžné pořadí. Pokud příslušník policie nevyužije svého pořadí ani po třetím vyzvání, jeho místo propadá ve prospěch další žádosti.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru