Když kliknete na stránce prezidentské kanceláře na odkaz Volná místa, objeví se odpověď: "Litujeme, v současné době nejsou k dispozici žádná volná místa." To je pochopitelné, pobyt Václava Klause na Hradě se chýlí ke konci a vzhledem k tomu, že jeho nástupce si přivede svůj vlastní tým, bude Václav Klaus za několik měsíců spíše řešit nerudovskou otázku: Kam s nimi?

Lépe řečeno, Václav Klaus ji už řeší. V předstihu přemýšlí, kam umístit své lidi. Je třeba říct, že v jeho okolí jsou i kvalitní úředníci, kteří by měli, pokud o to budou usilovat, najít odpovídající místa ve státní správě, například i v diplomacii. Podstatné je zde ovšem právě ono slovíčko (abychom zůstali blízko Hradu) "odpovídající". A snaha Václava Klause, který prosazuje svého současného šéfa protokolu Jindřicha Forejta na místo českého velvyslance ve Vatikánu, už jde za rámec takového přiměřeného postu.

V článku se dále dozvíte

  • Václav Klaus v předstihu přemýšlí, kam umístit své lidi. Je třeba říct, že v jeho okolí jsou i kvalitní úředníci, kteří by měli, pokud o to budou usilovat, najít odpovídající místa ve státní správě, například i v diplomacii. Podstatné je zde ovšem právě ono slovíčko (abychom zůstali blízko Hradu) "odpovídající".

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.