Světoví státníci si najímají týmy PR poradců, kteří se jim starají o jejich vyžehlený mediální obraz. Český prezident zůstává věrný odkazu Járy Cimrmana a o vše se dokáže postarat sám. Zatímco se Barack Obama po nocích lopotí s ambiciózními projevy, kterými se hodlá dostat na stránky světových médií, pankáč Václav Klaus dokáže téhož výsledku dosáhnout elegantní krádeží propisky na státní návštěvě Chile. Legendární video dosáhlo na sociálních sítích stejné popularity, jaké se mohou těšit leda extempore nezbednice Paris Hilton.

Po této elegantní one-man show se performer Klaus rozhodl přitvrdit a inspirován autorem Borata a Diktátora přistoupil k realizaci fiktivního atentátu. Souhra ochranky, která se zajímá více o svůj účes než o jeho zdraví, a neznámého herce z Chrastavy, dokázala zastínit dokonce i představení jeho kamaráda a rádce, Vladimíra Putina, který naviguje ptáky v jejich migračních letech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Performer Václav Klaus se rozhodl přitvrdit a inspirován autorem Borata a Diktátora přistoupil k realizaci fiktivního atentátu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru