Máme za sebou skoro půl roku trvající kampaně na prezidenta a je proto třeba náležitě ocenit kreativní potenciál jednotlivých reklamních a PR agentur.

Jana Bobošíková vytáhla do boje s oblíbenými tématy ruského atašé Václava Klause a jako obvykle zaútočila na zlý a ošklivý Brusel, který nám proti naší vůli vnucuje západní standardy existence. To vše obalila do grafiky raných devadesátých let, což jí zajistilo suverénní poslední místo.

Přemysl Sobotka se rozhodl posílit svou dlouhodobě budovanou imidž neznámého muže prakticky neviditelnou kampaní, kdy tu a tam problesklo jeho heslo “Naše země naše pravidla.” Po vyhlášení amnestie pro přátele a známé našeho prezidenta, se z něj stal vtipně aktuální popis české současnosti. Voliči tuto ironickou strategii ocenili krásným osmým místem. Na tiskové konferenci Sobotky pak bylo možné spatřit depresivního Nečase, který si zjevně poprvé všiml, že jeho strana měla vlastního kandidáta na prezidenta.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru