Smutek, ostuda, hrůza, průšvih. Taková je povolební nálada čtenářů podle náladometru IHNED.cz. Na sociálních sítích byla v neděli situace obdobná. Někteří nemohli uvěřit, že se sobotní volby skutečně staly, jiní se probudili s kocovinou, kterou nezpůsobil alkohol - většina uživatelů sociálních sítí totiž přála Karlu Schwarzenbergovi. 

Prozatím se zdá, že každé přeřeknutí, faux pas nebo jiné chování nehodné hlavy státu bude na sociálních sítích oceněno takovou záplavou koláží a vtipů, jakou si nevysloužil ani Václav Klaus v časech chilského pera. O malou ochutnávku  se už postarali aligátoři, softwarové kuličky nebo třeba nešťastné uklouznutí na schodech po cestě na první televizní rozhovor s vítězným kandidátem. A zdá se, že i Kateřinu Zemanovou se vyplatí sledovat.

(všechny příspěvky zobrazíte tlačítkem Read more)

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru