Smutek, ostuda, hrůza, průšvih. Taková je povolební nálada čtenářů podle náladometru IHNED.cz. Na sociálních sítích byla v neděli situace obdobná. Někteří nemohli uvěřit, že se sobotní volby skutečně staly, jiní se probudili s kocovinou, kterou nezpůsobil alkohol - většina uživatelů sociálních sítí totiž přála Karlu Schwarzenbergovi. 

Prozatím se zdá, že každé přeřeknutí, faux pas nebo jiné chování nehodné hlavy státu bude na sociálních sítích oceněno takovou záplavou koláží a vtipů, jakou si nevysloužil ani Václav Klaus v časech chilského pera. O malou ochutnávku  se už postarali aligátoři, softwarové kuličky nebo třeba nešťastné uklouznutí na schodech po cestě na první televizní rozhovor s vítězným kandidátem. A zdá se, že i Kateřinu Zemanovou se vyplatí sledovat.

(všechny příspěvky zobrazíte tlačítkem Read more)

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru