Václav Klaus sdělil ve vysílání Radiožurnálu národu, že Miloš Zeman je lepším prezidentem, než byl Václav Havel. Nijak to nevysvětlil, nicméně Institut Václava Klause již jistě pracuje na podrobném zdůvodnění. Zde je pravděpodobný draft prohlášení dokládajícího Zemanovu jednoznačnou morální, intelektuální i politickou převahu nad prvním českým prezidentem.

 1. Zeman na rozdíl od Havla nemá bustu v americkém Kongresu. To dokazuje, že není spřežencem zločinné oligarchie, která, jak jasně prokázal Petr Hájek, zinscenovala teroristický útok 11. září, perfidně v roce 1999 bombardovala Bělehrad, před kterým stály hordy kosovských hrdlořezů, a nyní podporuje ukrajinské fašisty. A taky nechtěla pouštět Klause do Bílého domu.

  V článku se dále dozvíte

  • Václav Klaus sdělil ve vysílání Radiožurnálu národu, že Miloš Zeman je lepším prezidentem, než byl Václav Havel.
  • Zde je pravděpodobný draft prohlášení dokládajícího Zemanovu jednoznačnou převahu nad prvním českým prezidentem.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.