Václav Klaus sdělil ve vysílání Radiožurnálu národu, že Miloš Zeman je lepším prezidentem, než byl Václav Havel. Nijak to nevysvětlil, nicméně Institut Václava Klause již jistě pracuje na podrobném zdůvodnění. Zde je pravděpodobný draft prohlášení dokládajícího Zemanovu jednoznačnou morální, intelektuální i politickou převahu nad prvním českým prezidentem.

 1. Zeman na rozdíl od Havla nemá bustu v americkém Kongresu. To dokazuje, že není spřežencem zločinné oligarchie, která, jak jasně prokázal Petr Hájek, zinscenovala teroristický útok 11. září, perfidně v roce 1999 bombardovala Bělehrad, před kterým stály hordy kosovských hrdlořezů, a nyní podporuje ukrajinské fašisty. A taky nechtěla pouštět Klause do Bílého domu.

  Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Proč ji potřebujeme?

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Rychlá online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
  Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
  Newsletter

  Týden v komentářích HN

  Máte zájem o informace v širších souvislostech?

  Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

  Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

  Přihlásit se k odběru