V oborech, kde se používá velké množství cizích slov, bývá dobrým zvykem, že když jeden odborník pošle člověka za druhým odborníkem, raději mu napíše, co vlastně chce, aby to dotyčný posel nespletl. Protože jinak by třeba pacient tvrdil, že jde na vyšetření hemoroidů, a přitom by ho trápila hemoragie.

Dr. Káš má ve svých historkách příběh o tom, jak se jistá sociálně slabší rodina dostavila do porodnice a dožadovala se vydání toho drahokamu, co prý měla jejich novorozená vnučka. Novopečená maminka totiž návštěvě sdělila, že děcko má "bílý rubín".

V článku se dále dozvíte

  • Jak se dostalo porno do prezidentova počítače?
  • Nabízí se dvě možnosti: Buď prezident nechává přístroj vypnutý a v lesklé ploše monitoru si prohlíží sám sebe.
  • No a druhá možnost je taková, že si pan prezident sjížděl své oblíbené stránky, kliknul si na odkazy z nějakých nevládních nestátních alternativních webů, z nichž občas cituje, a nestačil se divit.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.