Bydlení v Praze má spoustu výhod.

Třeba to, že kdykolivjedete dál, než je Jihlava, tak zcela zdarma uvidíte scénku na téma: "V té Praze byste bez nás umřeli, nic tam neděláte, všichni jste tam namyšlení, nikdo tam nepracuje, Pražáci jsou hrozní a my jim tu prodáváme to nejhorší víno, co bychom ani súsedovic koze nenalili jako svařák!" To je takový automatický bonus, na který máte nárok po pár měsících v Praze. I když jste se narodili na břehu Dyje a na úřadech říkáte "Já su z Valtic". Stačí půlrok, a při cestě do rodného města vás vaši známí, s nimiž jste se ještě před odjezdem bavili úplně normálně a mysleli jste si, že jsou příčetní, počastují touhle scénkou. Být z Prahy je zkrátka v určitých regionech něco jako být Miroslav Kalousek: za všechno můžete!

V článku se dále dozvíte

  • Magistrát natočil osvětovou kampaň, ve které brojí proti SUV.
  • SUV ale nemá nutně vysokou spotřebu a velikostí si nezadá s magistrátními superby.
  • Bojovat proti SUV je ale jednodušší než řešit dokončení okruhu či chybějící parkoviště.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.