Koutkem oka jsem zahlédl mediální pokrytí téhle akce na ČT24 a chvílemi jsem měl dojem, že snad jedou kontinuální zpravodajský speciál. Tiskovka střídala diskusi odborníků, do toho reportéři, co obcházeli kolem hospod, ankety s kolemjdoucími… A když jsem se uchýlil na internet, tak to nebylo o moc lepší.

Konec svobody! Likvidace živnostníků! Dohady jedněch s druhými a obráceně. Sto a jedna variace na: “Já nekouřím, ale někteří z mých přátel jsou kuřáci, a tak vím, že…” Tisíc a jedna varianta na: “Já kouřím, ale…”. A z toho všeho trčel jako bolavý prst úžasný argument: “Zákaz kouření nás posouvá z Východu na Západ!” (Tak to je Rusko mnohem dál na západě než my, když tam takový zákaz platí už pár let, chtělo by se říct…)

V článku se dále dozvíte

  • Zákaz kouření nás prý posouvá z Východu na Západ.
  • Je to sestřenice strašení tím, jak námi budou ostatní evropské země pohrdat, když neuděláme to či ono.
  • Připomíná to scénu ze sitkomu IT Crowd, kdy jde jedna z hlavních postav kouřit před budovu firmy a říká: "Nesnáším kouření venku, vypadá to tu tak - sovětsky."

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.