Televize Nova má opět "ženu bodnutou vosou", Česká televize reprízuje Pitaval a Chalupáře, život si poklidně plyne a nejlepší je, když se nic moc neděje. A když už to vypadá, že by se něco dít mohlo, tak to zase vyjde tak jako do prázdna. Jako třeba zpráva, že policie vyzývá lidi, aby přemýšleli.

To se člověk na chvíli zaraduje a říká si: "Třeba začnou pokutovat ty, co nepřemýšlí!" A že by toho bylo k pokutování. Namátkou třeba lidi, co vyrazí do Chorvatska autem v té nejšpičatější špičce, takže je evidentní, že budou stát v zácpách, a nevezmou si do auta ani balení vody, takže na dálnici v přehřátém autě kolabují a nadávají, že "jim nikdo ani vodu nepřinesl". Ti by mohli jít na paškál jako první. A pokutu na horní hranici sazby automaticky pro ty, co si vodu nevezmou, zato mají dvě tašky plné zavařovaček s řízky, svíčkovou a španělskými ptáčky. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru