Cenzúra! Cenzúra!

Aby bylo úplně jasno: Cenzura je opatření, kterým stát (stát!) z pozice moci zabraňuje, aby ta či ona informace byla vydána tiskem, televizí, rozhlasem, zkrátka veřejně sdělována. Jenže lidé, zdá se, zapomněli na opravdovou cenzuru, a tak řvou "cenzúra, cenzúra!" při každé příležitosti, kdy jim někdo chce sáhnout na jejich nezadatelné právo veřejně ukázat, jak obrovskou vulgární pitomost dokážou napsat.

V článku se dále dozvíte

  • Lidé zapomněli na opravdovou cenzuru, a tak řvou "cenzúra, cenzúra!" při každé příležitosti, kdy jim někdo chce sáhnout na právo veřejně ukázat, jak obrovskou vulgární pitomost dokážou napsat.
  • Můžete donekonečna vysvětlovat, že například možností mazat komentáře na blogovacím serveru svoboda slova rozhodně nekončí, leč marně.
  • Podobně řvavou reakci zaznamenal třeba i Seznam.cz, když zablokoval platby za reklamy dezinformačním serverům.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.