Prezident Miloš Zeman se při oznamování kandidatury v březnu zavázal, že před volbami nepovede žádnou osobní kampaň. A ejhle. Česko nyní zaplavily billboardy s jeho vyfotoshopovanou tváří a heslem "Zeman znovu".

No a protože jsme nikde neobjevili prezidentovu větu "promiňte, já jsem si to s tou kampaní rozmyslel", musíme pracovat s hypotézou, že si Miloš Zeman vymýšlel či fabuloval. Prostořeký pozorovatel se zálibou v přímočarosti by asi rovnou řekl, že lhal. Každopádně heslo "Pravda vítězí" na prezidentské standartě se asi třese studem a bojí se, bojí, že spadne.

Zkusme si představit, jak by se z toho mohl Miloš Zeman vykroutit.

Mohl by například říci, že nejde o osobní kampaň, protože billboardy nevylepil osobně. Mohl by také říci, že o billboardech nevěděl a že kdyby o nich věděl, tak by je zakázal. No a také by mohl říci, že billboardy vyvěsili jeho konkurenti, aby ho kompromitovali. Variací na úsloví "já nic, já muzikant" je nekonečně. Obor kreativní práce s pravdou nabízí neomezené možnosti a prezident a jeho Ovčáček jich umí využít v šíři, o které se většině lidí ani nezdá. Tak uvidíme, jak na to půjdou.

V článku se dále dozvíte

  • Česko zaplavily billboardy se Zemanovou vyfotoshopovanou tváří a heslem "Zeman znovu".
  • Protože jsme nikde neobjevili prezidentovu větu "promiňte, já jsem si to s tou kampaní rozmyslel", musíme pracovat s hypotézou, že si Miloš Zeman vymýšlel či fabuloval.
  • Je docela smutné pozorovat, jak se prezidentův vztah k pravdě postupem času stále víc rozvolňuje.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.